Studia Pronájem v Boeng Keng Kang
Nalezeno 186 studia pronájem v Boeng Keng Kang
L'attrait BKK1, studio k pronájmu v BKK1
334, BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Byt k pronájmu v BKK1
334, BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Garsonka k pronájmu za 600 $ v Chamkarmon, bkk1, 1 pokoj, 38 m²
BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Byt k pronájmu $400 Chamkarmon Olympic 1 pokoj 35 m²
Olympic, Boeng Keng Kang, Phnom PenhOlympic medián · $400DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu s posilovnou a bazénem v Phnom Penh-BKK1
DABEST PROPERTIES, BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Garsonka k pronájmu v BKK-2 (Chamkarmon).
BKK 2, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 2 medián · $450Moderní studio k pronájmu (Boeng Keng Kang 1)
BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Studio k pronájmu – BKK-1,
BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Garsonka k pronájmu za $700, Čamkarmon BKK1, 55m2, 1 pokoj
BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu v Phnom Penhu-BKK3
Properties Dabest, BKK 3, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 3 medián · $450Rentex: Studio pokoj k pronájmu – BKK-2
BKK 2, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 2 medián · $450DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu s posilovnou a bazénem v Phnom Penh-BKK1
DABEST PROPERTIES, BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550DABEST PROPERTIES: Zbrusu nová garsonka k pronájmu v Phnom Penhu-BKK1
Dabest Properties, BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Pokoj se studiem k pronájmu v Bkk-1 (Čamkarmon).
BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Pronájem Phnom Penh Chamkarmon BKK2 1 pokoj 52㎡ $450
BKK 2, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 2 medián · $450Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Olympic 1 pokoj 45㎡ $550
Olympic, Boeng Keng Kang, Phnom PenhOlympic medián · $400Garsonka k pronájmu – Boueng keng Kang2
BKK 2, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 2 medián · $450Pronájem Phnom Penh Chamkarmon BKK1 1 ložnice 49㎡ $450
BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 1 medián · $550Pronájem Phnom Penh Chamkarmon BKK3 35㎡ $450
BKK 3, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBKK 3 medián · $450- Dlouhodobé pronájmy pronájem v Boeng Keng Kang
- Apartmány pronájem v Boeng Keng Kang
- Condos pronájem v Boeng Keng Kang
- Domy pronájem v Boeng Keng Kang
- Vily pronájem v Boeng Keng Kang
- Pozemky pronájem v Boeng Keng Kang
- Apartmány se službami pronájem v Boeng Keng Kang
- Komerční nemovitosti pronájem v Boeng Keng Kang
- Kanceláře pronájem v Boeng Keng Kang
- Shophousy pronájem v Boeng Keng Kang
- Komerční pozemek pronájem v Boeng Keng Kang
- Sklady pronájem v Boeng Keng Kang
- Podnik pronájem v Boeng Keng Kang
- Budovy pronájem v Boeng Keng Kang