Studia Pronájem v Chamkarmon
Nalezeno 143 studia pronájem v Chamkarmon
Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 ložnice 55㎡ $800
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu s posilovnou a bazénem v Phnom Penhu-Toul Tum Poung
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhToul Tum Poung 1 medián · $400Pronájem garsonky Phnom Penh Chamkarmon Tuol Tumpung Ti Muoy 1 pokoj 43㎡ $450
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhToul Tum Poung 1 medián · $400Pronájem garsonky Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 pokoj 61 m² $650
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550Studio k pronájmu Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 pokoj 60㎡ $500
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550Pronájem studia Phnom Penh Chamkarmon Tuol Tumpung Ti Muoy 1 pokoj 43㎡ $450
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhToul Tum Poung 1 medián · $4001 ložnic, 1 koupelen – Studio Pronájem v Tonle Bassac
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $5501 ložnic, 1 koupelen – Studio Pronájem v Tonle Bassac
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550Diamond Island Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 pokoj 60㎡ $600
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550DABEST PROPERTIES: Studiový byt k pronájmu s bazénem v Phnom Penhu-TTP2
PROPERTIES DABEST, Toul Tum Poung 2, Chamkarmon, Phnom PenhToul Tum Poung 2 medián · $475Pronájem Ca & Sa, Phnom Penh / Chamkarmon / Tonle Bassac, $550, 1 pokoj, 60m2
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550Naga Phnom Penh / Chamkarmon / Tonle Bassac – pronájem $450 45m2 1 pokoj
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Boeung Trobaek 1 pokoj 50㎡ $400
Boeung Trabek, Chamkarmon, Phnom PenhBoeung Trabek medián · $650Garsonka k pronájmu Phnompen Čamkarmon Tonlé Bassac 1 pokoj 46㎡ $450
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550DABEST PROPERTIES: Pronájem studia v Phnom Penhu – Toul Tum Pong
Dabest Properties, Toul Tum Poung 2, Chamkarmon, Phnom PenhToul Tum Poung 2 medián · $475DABEST PROPERTIES: Studio k pronájmu v Phnom Penhu - Toul Tum Pong 2
Properties Dabest, Toul Tum Poung 2, Chamkarmon, Phnom PenhToul Tum Poung 2 medián · $475Studio k pronájmu, výborná lokalita
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhToul Tum Poung 1 medián · $400DABEST PROPERTIES: Studio byt k pronájmu s posilovnou a bazénem v Phnom Penhu-Tonle Bassac
Properties Dabest, Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550Pronájem studia – Tonle Bassac (u Diamond Island)
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhTonle Bassac medián · $550- Dlouhodobé pronájmy pronájem v Chamkarmon
- Apartmány pronájem v Chamkarmon
- Condos pronájem v Chamkarmon
- Domy pronájem v Chamkarmon
- Vily pronájem v Chamkarmon
- Pozemky pronájem v Chamkarmon
- Apartmány se službami pronájem v Chamkarmon
- Komerční nemovitosti pronájem v Chamkarmon
- Kanceláře pronájem v Chamkarmon
- Shophousy pronájem v Chamkarmon
- Komerční pozemek pronájem v Chamkarmon
- Sklady pronájem v Chamkarmon
- Podnik pronájem v Chamkarmon
- Budovy pronájem v Chamkarmon