Studia Pronájem v Phnom Penh
Nalezeno 579 studia pronájem v Phnom Penh
Pronájem studia v Toul Tum Pong (Chamkarmon)
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Pronájem bytu za 700 $, 38 m², Chamkamorn Bassac, 1 ložnice
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Pokoj typu studio k pronájmu - Tuek Thla
Tuek Thla, Sen Sok, Phnom PenhSen Sok medián · $350DABEST PROPERTIES: Pronájem garsonky v Phnom Penh-Phsar Derm Thkov
Properties Dabest, Phsar Daeum Thkov, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu v Phnom Penhu-BKK3
Properties Dabest, BKK 3, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $550Pokoj typu studio k pronájmu – Tuek L’ak Bei
Tuek L'ak 3, Toul Kork, Phnom PenhToul Kork medián · $350Studio k pronájmu v Tonle Bassac (Chamkarmon)
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu s bazénem a posilovnou v Daun Penh
Dabest Properties, Chey Chumneah, Daun Penh, Phnom PenhDaun Penh medián · $450Garsoniéra k pronájmu - Tonle Bassac (Chamkarmon).
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500TAO Riverside Residence
Phsar Kandal I, Daun Penh, Phnom PenhDaun Penh medián · $450TAO Riverside Residence | Deluxe studio$1,350TAO Riverside Residence | Penthouse garsonka$1,700Všechny jednotky →Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 pokoj 50㎡ $350
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Rentex: Studio pokoj k pronájmu – BKK-2
BKK 2, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $550Phnom Penh, Chamkarmon, Bassac – pronájem garsonka 1 pokoj, $550, 55 m2
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Byt k pronájmu, 1 pokoj, Phnom Penh 7 Makara, Veal Vong
Veal Vong, 7 Makara, Phnom Penh7 Makara medián · $450DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu s posilovnou a bazénem v Phnom Penh-BKK1
DABEST PROPERTIES, BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $550Pronájem Phnom Penh Prampi Makara Veal Vong 2 pokoje 50㎡ $500
Veal Vong, 7 Makara, Phnom Penh7 Makara medián · $450DABEST PROPERTIES: Zbrusu nová garsonka k pronájmu v Phnom Penhu-BKK1
Dabest Properties, BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $550Pokoj se studiem k pronájmu v Bkk-1 (Čamkarmon).
BKK 1, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $550Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 ložnice 55㎡ $800
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500- Dlouhodobé pronájmy pronájem v Phnom Penh
- Apartmány pronájem v Phnom Penh
- Condos pronájem v Phnom Penh
- Domy pronájem v Phnom Penh
- Vily pronájem v Phnom Penh
- Pozemky pronájem v Phnom Penh
- Apartmány se službami pronájem v Phnom Penh
- Komerční nemovitosti pronájem v Phnom Penh
- Kanceláře pronájem v Phnom Penh
- Shophousy pronájem v Phnom Penh
- Komerční pozemek pronájem v Phnom Penh
- Sklady pronájem v Phnom Penh
- Podnik pronájem v Phnom Penh
- Budovy pronájem v Phnom Penh
- Studia pronájem v 7 Makara
- Studia pronájem v Chamkarmon
- Studia pronájem v Chbar Ampov
- Studia pronájem v Chroy Changvar
- Studia pronájem v Dangkao
- Studia pronájem v Daun Penh
- Studia pronájem v Meanchey
- Studia pronájem v Por Sen Chey
- Studia pronájem v Prek Pnov
- Studia pronájem v Russey Keo
- Studia pronájem v Sen Sok
- Studia pronájem v Toul Kork