Studia Pronájem v Phnom Penh
Nalezeno 579 studia pronájem v Phnom Penh
DABEST PROPERTIES: Garsonka k pronájmu s posilovnou a bazénem v Phnom Penhu-Toul Tum Poung
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500DABEST PROPERTIES: Pronájem garsonky v Phnom Penhu-Chakto Mukh u Pomníku nezávislosti
Dabest Properties, Chakto Mukh, Daun Penh, Phnom PenhDaun Penh medián · $450Nejlepší studio k pronájmu v Olympia City
Boeung Prolit, 7 Makara, Phnom Penh7 Makara medián · $450Krásné studio k pronájmu Phnom Penh, Mean Chey, Chak Angrae Leu, 1 pokoj, 49㎡, $550
Chak Angrae Leu, Meanchey, Phnom PenhMeanchey medián · $380Pronájem garsonky Phnom Penh Chamkarmon Tuol Tumpung Ti Muoy 1 pokoj 43㎡ $450
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Pronájem Phnom Penh Chamkarmon BKK2 1 pokoj 52㎡ $450
BKK 2, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $550Studio k pronájmu v Chakto Mukh (Daun Penh) ,
Chakto Mukh, Daun Penh, Phnom PenhDaun Penh medián · $450Pronájem Phnom Penh Prampi Makara Veal Vong 1 pokoj 60㎡ $450
Veal Vong, 7 Makara, Phnom Penh7 Makara medián · $450Pronájem Phnom Penh Prampi Makara Veal Vong 1 pokoj 64㎡ $650
Veal Vong, 7 Makara, Phnom Penh7 Makara medián · $450Pronájem garsonky Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 pokoj 61 m² $650
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Studio k pronájmu Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 pokoj 60㎡ $500
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Pronájem studia Phnom Penh Chamkarmon Tuol Tumpung Ti Muoy 1 pokoj 43㎡ $450
Toul Tum Poung 1, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Olympic 1 pokoj 45㎡ $550
Olympic, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $5501 ložnic, 1 koupelen – Studio Pronájem v Tonle Bassac
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $5001 ložnic, 1 koupelen – Studio Pronájem v Tonle Bassac
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Diamond Island Pronájem Phnom Penh Chamkarmon Tonle Bassac 1 pokoj 60㎡ $600
Tonle Bassac, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Pronájem Phnom Penh, Prampi Makara, Veal Vong, 1 pokoj, 50㎡, $550
Veal Vong, 7 Makara, Phnom Penh7 Makara medián · $450DABEST PROPERTIES: Studiový byt k pronájmu s bazénem v Phnom Penhu-TTP2
PROPERTIES DABEST, Toul Tum Poung 2, Chamkarmon, Phnom PenhChamkarmon medián · $500Garsonka k pronájmu – Boueng keng Kang2
BKK 2, Boeng Keng Kang, Phnom PenhBoeng Keng Kang medián · $550- Dlouhodobé pronájmy pronájem v Phnom Penh
- Apartmány pronájem v Phnom Penh
- Condos pronájem v Phnom Penh
- Domy pronájem v Phnom Penh
- Vily pronájem v Phnom Penh
- Pozemky pronájem v Phnom Penh
- Apartmány se službami pronájem v Phnom Penh
- Komerční nemovitosti pronájem v Phnom Penh
- Kanceláře pronájem v Phnom Penh
- Shophousy pronájem v Phnom Penh
- Komerční pozemek pronájem v Phnom Penh
- Sklady pronájem v Phnom Penh
- Podnik pronájem v Phnom Penh
- Budovy pronájem v Phnom Penh
- Studia pronájem v 7 Makara
- Studia pronájem v Chamkarmon
- Studia pronájem v Chbar Ampov
- Studia pronájem v Chroy Changvar
- Studia pronájem v Dangkao
- Studia pronájem v Daun Penh
- Studia pronájem v Meanchey
- Studia pronájem v Por Sen Chey
- Studia pronájem v Prek Pnov
- Studia pronájem v Russey Keo
- Studia pronájem v Sen Sok
- Studia pronájem v Toul Kork